Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-13, 12:53   #4135
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Króliczku nooo tak całkiem o tym zapomniałam hmmmm a mogę tu ? używam do mycia - szamponu loreala elseve nutri gloss na zmianę z naturvital z wyciągiem z aloesu, po myciu psiukam je różowym glisskurem, moje odżywki to : herbal niebieska, total repair 19 (chociaż pomyliło mi się i to jest maska zamiast odżywki ), maski : naturvital z aloesem i alterra granat i coś tam a i jeszcze wcieram w końcówki od czasu do czasu olejek glisskura różowy iiiiiiiiiiiiiii przed prostowaniem na suche włoski wcieram lotion do włosów got2be smooth & chic


oto moja pielęgnacją w przeciągu ostatniego miesiąca. a no i olejuję włosy olejkami alterra na zmianę pomarańczowym i od czasu do czasu papajowym
wiec tak... pierwszego bledu upatruje w szamponach z gliceryna. nie koniecznie musi sluzyc twoim wlosom, zmien ja na jakis dzieciecy j&j..delikatny...
myjesz wlosy tylko raz czy kilka? zabezpieczasz dlugosci odzywka gdy myjesz skore glowy?
wlosy olejuj na jedna noc w tygodniu nie czesciej.
przydalaby sie dobra REGENERUJACA maska np. dolce anti age, alfaparf 2x w tyg.
nie masz problemu z koncowkami a jak widzialam po fotkach z ogolna kondycja wlosow- bo leca juz od gory...
prostujesz na minimum i tylko raz po myciu? ile razy w tyg?
po uzyciu got'a czekasz az wyschnie przez chwilke? czy jedziesz prostownica od razu?
nie farbowalas czesciej wlosow ost jak raz w miesiacu? tylko odrost robisz i malaks? kladlas farbe na kilka minut na calosc czy sam malaks?
zmienilas diete? nie dojadasz ostatnio?
maska gliss kura za wiele nie pomoze... odzywka herbala pomoze nawilzyc, nie zmieni kondycji.
szampony jakich uzywasz moga wysuszac, to moze byc poczatkiem problemu...
potrzebuje reszty danych.

ide na te zakupy, bo znow obiadu nie zrobie i dostanie mi sie od tz ze tylko wizaz
pozniej odpisze.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A czy taki odcien pasemek / refleksów można uzyskac którymś z odcieni Majirelu - paleta ciepłe brązy i beze.
mozna by uzyskac ale z zimnej palety nie z cieplej
popatrz na 10.1, 8.0, 9.22

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chociaż już wiem do kogo lepiej nie odzywać się
lady powinnas byc po prostu czasem mniej szorstka w obyciu.

jezu... ide na te zakupy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora