Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-22, 23:32   #1165
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja to on momentu kiedy Cię widziałam, zastanawiam się po co Ci takie mocne specyfiki przeciwtrądzikowe:confuse d: toć masz taką ładną cerę, tylko sobie acne dermem popsujesz. Bo on co prawda wybiela po całości i zaskórniki znikają, ale też wspominam go jako nasilenie podskórnych krosteczek.
Wypodkładowana byłam, i co prawda z większym trądzikiem nie walczę, ale tak jak już pisałam chciałabym się pozbyć tych przebarwień przy nosie, więc stosowałabym go tylko punktowo. Ech, niestety lubię eksperymenty, a cały czas chodzi za mną marzenie posiadania idealnej cery, i zawsze znajduje sobie jakis nowy problem do wyeliminowania niestety Ostatnio znowu mnie cos pod skora wysypalo, takze tego.. -.-

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mysle ze picie drozdzy przez 2 max 3 mce az takiej szkody nie wyrzadzi, ale dopytam mame - lekarza co o tym sadzi juz widze jej mine jak sie zapytam co sadzi o purynach i picu drozdzy pewnie postuka sie w glowe co ja znowu wymyslilam
CP to tez trzeba lykac min 2 mce, takze poczekaj jeszcze na efekty.
Mialam wszystkie 3 toniki teraz aktualnie uzywam wzmacniajacego, ale roznicy w dzialaniu nie widze
ok, to czekam na wiesci ;* Aczkolwiek chyba z piciem drozdzy bede musiala poczekac tak czy siak, bo jak CP biorę, to chyba już by było za dużo tego dobrego :P Ale na toniki muszę się skusić *_*

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-10-22 o 23:38
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora