Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 10:48   #3268
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na mnie kolory Light Pastel wyglądają mniej-więcej tak:

Załącznik 5040075

Oczywiście twarz mam jaśniejszą niż ręka, bo buzi nie opalam, ale tak czy inaczej po roztarciu nie widać jakiegoś konkretnego koloru. Cera jest trochę pobielona i można wypatrzyć malutkie drobinki, ale są one dość dyskretne. Nie wiem jedynie jak wyglądają w pełnym słońcu, bo nie miałam jeszcze okazji się przyjrzeć.
Dzięki na mnie za jasny by był z tego co widzę, ale przynajmniej mam lekkie rozpoznanie
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Bardzo dziękujemy Elizko

A ja nie znosze Lancome Teint Idole - u mnie po jakimś czasie staje sie na twarzy marchewkowy i co gorsza nie po 15 min tylko po 2 godzinach gdy już gdzieś wyjdę i wyglądam jak upiór.

Dziewczyny ja miałam kiedyś pryzmy sypane Delicate Beige i były super. CHyba do nich wróce.
A czy pryzmy prasowane są odpowiednikami tych sypanych?

Bo musze coś mieć do zdjęć. Bo Dragony odpadają, a tak mi pięknie makijaż wykańczają
cóż to za dragony?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pierwszy krok w odwyku to byłby chyba zakaz wchodzenia na Wizażowe wątki, w tym ten .

Z denkowaniem pielęgnacji nie mam specjalnego problemu, bo mój zakupoholizm kosmetyczny to w zdecydowanej przewadze kolorówka . Jak tak przeanalizwoałm, to niektórych rzeczy (róże, szminki) do końca życia nie będę w stanie zdenkować .
Ja tak zrobiłam. Przestałam tu wchodzić denkowałam co miałam, ale w międzyczasie nazbierałam włosowych kosmetyków i je teraz wykańczam i nie wchodzę na topic włosomaniaczek niestety takie wątki generują nasze potrzeby hehe




a ja wczoraj na sylwestra dumałam i dumałam czym buzię potraktować, w końcu przypudrowałam się resztkami MUFE HD, potem wykończyłam La Prairie i było super przed samą północą się poprawiłam Lucidity ale to bardziej dlatego, ze wszystkie się poprawiałyśmy niż z potrzeby i wróciłam rano do domu, przekimałam się lekko ciachnięta jeszcze w makijażu i jak wstałam rano dalej miałam twarz nieświecącą się ale głupia byłam, że nie kupiłam kolejnego opakowania MUFE na promocji myślę, że to on mi utrzymał twarz w ryzach właśnie


i oczywiście najlepsze życzenia noworoczne dla Was wszystkich
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora