Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile dni stosować samoopalacz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-15, 15:52   #2
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: ile dni stosować samoopalacz?

Z tymi balsamami brązującymi trzeba się ostrożnie obchodzić.
Nie radzę ci się nim codziennie smarować - na twoim miejscu zrobiłabym dzień - dwa przerwy.
I po odczekaniu tych dni znowu bym dzień po dniu 2 razy zaaplikowała.
Nie smaruj się tym codziennie - bo zacznie ci to schodzić płatami

Wiem co mówię, bo 3 lata temu zapragnęłam pięknej opalenizny - smarowałam się codziennie przez okres tygodnia, oczywiście wklepywałam balsam wieczorem a nad ranem na drugi dzień brałam prysznic. Myślałam, że w taki sposób nadmiar preparatu będzie wypłukany a ja będę mogła cieszyć się piękną opalenizną
Po tygodniu regularnego stosowania zaczęło mi to to schodzić płatami - zaczęło się od biustu, po brzuch - wyglądało to bardzo nieestetycznie, bo ręce były brązowe a pod biustem i na brzuchu - białe krechy odsłaniające moją bladość
Jak się zobaczyłam to myślałam, że padnę - natychmiast musiałam napuścić wody do wanny, ostra gąbka aby to wyszorować z ciała.
Po kąpieli ciało było czerwone od tego tarcia - powiedziałam sobie, że już nigdy więcej nie będę eksperymentowała.

Nie mówię, że te balsamy są złe - ale nie do codziennego używania !!!
Powinno się nałożyć go raz, na drugi dzień znowu - a potem 2 dni odczekać, aby nadmiar kosmetyku został zmyty z ciała.
I potem znowu powtórzyć aplikację z 2 razy - wtedy nie będziesz miała prześwitów i nic ci nie będzie schodziło plackami.
A broń cię Panie Boże - stosować to dzień w dzień w 7-8 dni albo i dłużej
Takie balsamy trzeba używać z głową.
Aaa i uważaj na białe rzeczy - bo te balsamy lubią barwić jasną bieliznę, bluzki - potem to już jest nie do odratowania

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Oprócz tego poczytaj jak dziewczyny stosują samoopalacz - napewno na blogach kosmetycznych powstały jakieś wątki opisujące ten problem.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując