Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-10, 23:40   #3219
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
A ja postanowilam sprobowac henny, Kolezanka farbuje wlosy henna i tak pieknie blyszcza... poza tym moje wlasnie sa w oplakanym stanie i te farbowania tylko je dobijaja a przy okazji jako ze chce zapuszczac naturalki to swietny pomysl na pokrycie siwych bez rozjasniania tych naturalnych wlasnych... Siedze i czytam o hennie Shade, pamietam, ze Ty masz w tym doswidaczenie. Nawet kiedys mi juz doradzalas chyba geneze niejaką? Czy moglabys mi polecic jakies kolory, odcienie? bo na pewno masz wieksze rozeznanie niz ja. Nigdy nie farbowalam henna! I pewnie zanim odkryje odcien dla mnie i marke to wydam kupe kasy. No ale moze ty mozesz mi cos juz polecic. Jak wiesz, moje marzenie to taki popiel z poziomu 7... Czy mozna kupic henne popielata? A jak nie, to moga byc jasne brazy zlote... Bede Ci bardzo wdzieczna
Farbowałam henną Khadi i tę polecam. Zresztą ma naprawdę świetne opinie. Miałam też inne firmy, ale jedynie czernie. Khadi ma kilka kolorów do wyboru np. jasny brąz (ciepły), orzechowy brąz (zimny) i ciemny brąz (zimny czekoladowy). Oprócz tego wiadomo - rudości, czernie i indygo (niebieski barwnik m.in. do ochładzania ciepłych odcieni). Z czystym sumieniem polecam Khadi! Mnie jedynie zniechęcił proces farbowania i zapach - zgniłe siano! Na dłuższą metę mnie to męczyło! Kondycja włosów po czasie jednak była bajkowa! Fakt. Nie wiem, czy mam zaśmiecać wątek pisaniem o hennie? Mogę, ale jeśli niezbyt tu to pasuje, to zapraszam na priv

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:44
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując