Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 14:53   #11
michaelek
Przyczajenie
 
Avatar michaelek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
a możesz coś więcej opowiedzieć o efektach?

Jestem posiadaczką 35 letniej cery , przetestowałam już pokaźną ilość kremów, głównie wysokopółkowych ( kiedyś myślałam, że jak drogie to dobre) ale przyznam, że nigdy nie zauważyłam niczego poza nawilżeniem - choć bardzo często było ono pozorne dzięki zastosowaniu silikonów ;(
Oferta forever-young bardzo mnie intryguje i ciekawi, niestety brakuje mi rzetelnych recenzji.
Jakiś czas temu natknęłam się na amerykańskim forum na wątek poświęcony argirelinie. Wypowiadały się zarówno zwolenniczki jak i przeciwniczki twierdząc ,że przyczynia się do utraty jędrności skóry.
Składnik ten działa podobnie jak botoks - jak wiadomo podaje się go tylko i wyłącznie w określone miejsca a co z serum? czy tez powinno omijać się jakieś obszary?
Nie ma się co bać. To nie jest botox, ani kwas hialuronowy, które są wstrzykiwane, wiec nie przesadzajmy. Stosując się do podanych instrukcji na stronie forever i stosując tylko na miejsca problematyczne, a nie na całą twarz, na pewno produkt nie zrobi Wam krzywdy, ani nie "rozleniwi" skóry
michaelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując