Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 18:43   #4025
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie bój nic będzie dobrze. Z miesiąc temu Joachimowi usuwali duże znamię z policzka (ponad 1cm średnicy); nic się nie działo, ale przeszkadzało, przy goleniu musiał uważać i w ogóle... Poszliśmy prywatnie, do chirurga plastyka, ale w końcu przyjął go w szpitalu na Nfz. Miał 5szwów. I właśnie się teraz zastanawiam, czy już zacząć działać z olejem wspaniałym, czy jeszcze czekać...

W ramach, że wszystko mi się pokonczylo z kosmetyków wlazłam dziś do Phenome w Złotych. Kupiłam synulkiwi żel do mycia buzi, bo jednak to bardzo dobry żel... Jakoś te Sylweco nie oczyszczaly tak ładnie i dla siebie serum quenching... Nie wiem co mnie pokusilo, chyba Twoja dobra opinia
Mój ma 8mm i też poszłam prywatnie do dermy, ale mnie odesłała na nfz na chirurgię. Staram się o tym nie myśleć. Bardziej przeżywam, że za parę dni syn idzie do pierwszej klasy. A Joachimowi smaruj tam ile wlezie

No szczerze to nie wiem czy będziesz zadowolona z Quenching, jest bardzo lekkie, dla tłustej mieszanej i normalnej cery jest ok, dla suchej to nie wiem. Daj znać A żel Phenome lepiej oczyszcza? Sylveco dobrze oczyszczało, ale jakim kosztem Trzeba dłużej masować, przez co mocniej wysuszało.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora