Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-10, 07:11   #3575
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja wyciągam naklejkę z wody szczypczykami i wycieram spód naklejki o gazetę tę czarno bialą i kładę na paznokiec.Następnie wacikiem bezpyłowym dociskam tę naklejkę do paznokcia i w ten sposób usuwam nadmiar wody.Na to top i do lampki.Nie zdarzyło mi si e by naklejka zeszła.[/QUOTE]

mi naklejka nie odchodzi. Ona się ładnie trzyma, tylko top odchodzi płatami tam gdzie jest naklejka. Stąd moje pytanie czy coś źle robię czy jak ale spróbuje z tym odsączaniem i odczekam jeszcze dodatkowo chwilę, aż naklejka będzie całkiem sucha zobaczymy jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pyłek opalizujący na... są dostępne trzy


zdjęcia w załączniku

ps. gdyby ktoś niestety zwrócił uwagę na kolor mojego paznokcia od spodu to pragnę wyjaśnić że pod obecnym lakierem (153 modena) znajduje się częściowo spiłowany po odnowie semilac 034 a pod nim widać nieściągnięte idealnie resztki semilac 018 który miałam wcześniej nigdy nie ściągam hybryd idealnie, bo zaraz nakładam nowe, ale nie sądziłam że ten niebieski będzie aż tak przebijał
ja ostatnio kupiłam u nich ten pyłek i nawet nie wiedziałam do czego służy :P podobał mi się, więc kupiłam i faktycznie jest bardziej miałki niż brokat
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora