Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-26, 10:24   #4543
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie mam Zoevy Taka minimalistka trochę ze mnie, od pół roku czekolada mi w zasadzie wystarcza - dodaje tylko jakiś kolor czasem, ale bazowo czekolada styka Zoeva ma śliczne paletki, chciałam kiedyś Naturally yours kliknąć, potem Rose Golden, Cocoa blend też się pięknie prezentuje Ale jak już się w chocolate zakochałam, to boję sie, że ani Naked ani nic innego mnie nie zauroczy, szczególnie pod względem zapachowym
Naked to bardzo słabe paletki według mnie. Kolory na oku zlewają się w jedno jak dla mnie, więc nie polecam ani trochę. Tak podobna do siebie kolorystyka, że szkoda pieniędzy. Boję się właśnie, że semi sweet będzie dla mnie zbyt pomarańczowa. Obejrzałam tyle swatchy w necie, że już sama nie wiem. Raz jestem zachwycona, a raz mi się wydaje, że nie jest warta tej kasy i lepiej kupić cocoa i coś jeszcze. Jasne, można by było wziąć i Zoeva i semi, ale czy ja to zużyje
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora