Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 20:37   #3680
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Jesteś kolejną osobą, która mówi, że Effaclar Duo+ działa. Na mnie nie działała ani pierwsza, ani druga wersja, nie robiła z moją cerą dosłownie nic. Zazdro
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się doprowadzić organizm do takiego stanu, że wystarczy mi Effaclar, żeby utrzymać zanieczyszczanie w ryzach.
Mniemam, że sporo zależy od przyczyny zmian trądzikowych, czy trądzikopodobnych. Nic dziwnego, że nie ma jednej substancji dobrej dla wszystkich.
Trzymam kciuki za wasze efekty (najlepiej stałych, niewynikających z działania kwasów etc.)!

U mnie np. PHA działały słabo, choć w połączeniu z resztą pielęgnacji może przyczyniły się do lekkiej-średniej poprawy. Migdał średnio sobie radził, natomiast Effaclar zdaje się działać, choć najbardziej zadowolona byłabym, gdyby się okazało, że wnętrze me się reguluje.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora