Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-11, 09:35   #3168
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Dziń dybry.

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Kurcze ja mam do zrobienia przegrodę, bo jest zwężona i ciągle mam kłopoty z nosem i zatokami. Lekarz juz kilka razy pytała, czy chcę iść na zabieg, ale ja się właśnie obawiam.
A czego konkretnie się obawiasz?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mój synek ma dopiero 8 lat i jak mu tą przegrodę zrobią, to mogą go oszpecić niestety, tego się boję, że po tej operacji nos nie urośnie jak powinien A bez operacji ciągłe infekcji i niedosłuch
A co mówią lekarze? Chyba by nie proponowali zabiegu gdyby coś miało być potem nie tak?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To dziady u mnie przy galeriach też tak zmienili dopuszczalną prędkość i łapali dobrze, że mandat niewielki
Sprawdzają czy się jeździ na pamięć. W Sosnowcu w jednym miejscu 2 razy do roku zmieniają prędkość.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Friendsów ogólnie kocham miłością dozgonną i mogę to w kółko oglądać. Tż uważa że jestem nienormalna
Właśnie oglądam od nowa.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys na słodkie. Do świąt daleko a ja mam taaaaki głód na czekoladę [emoji39]
Jeszcze jadę do pracy a na lidlu wielka reklama. Czekolady -30%.
Ale to tylko promocja na ichniejszą tanią markę.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przypomniało mi się jaki jeszcze serial uwielbiam "Allo-Allo".
no przecież jak tylko to oglądam to wyję jak hiena ze śmiechu
I znów Nawet sobie kupiłam na DVD. Jak oglądałam pierwszy raz w tv to uważałam to za debilny film a teraz
Jeszcze "Co ludzie powiedzą" oglądam namiętnie.

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie uważam, że każdy powinien oglądać to samo, nie to miałam na myśli. Sama ogladałam kiedyś na wspolnej, czy m jak milosc, tylko teraz za bardzo sie denerwuje jak takie cos ogladam Nie wiem jak to określić, może one sa za poważne? a lubie poogladac dla rozrywki - to takiego miałam na mysli
Mnie w polskim serialach wpienia chamskie lokowanie produktów. Oglądałam ostatnio "Na dobre i na złe" i ni z tego ni z owego zbliżenie na ekran monitora i jakieś szpilki na eobuwie. Żeby chociaż w serialu była rozmowa na temat kupowania butów....

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zagwozdke i czy ktoś tak miał. 9 marca rano na moich rękach zmarła mi babcia. W szpitalu do którego bardzo nie chciała iść. Wczoraj wieczorem po rodzinnej modlitwie w domu i chwili zadumy zlecił 10 zdjęć mamy mojej w takiej wielkiej ramie. Nie wiem co mam o tym myśleć jest mi strasznie ciężko.

Miałam kilka podobnych sytuacji.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeden z moich Adonisów mówi do mnie

A- Przeraża mnie Pani łazienka
Ja - Dlaczego? Taka brzydka?
A - Nie, nie , Tylko tyle tam kosmetyków, że mam wrażenie, że mnie zaraz zaatakują
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora