Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 08:03   #3171
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
nie mam ostatnio czasu na wizaż, wchodzę a tu taka niespodzianka miła świetny zbiór, Avie jak się sprawuje maseczka jogurtowa z Avonu? nawilża dobrze? nie zapycha? jak wrażenia z serii Farmony z serii Sweet Secret? masło i balsam-nawilżają? jakbyś miała je porównać jakościowo do innych słodkich serii-tego kremu czekoladowego z Daxa/Biedronki, serii Sweet Fantasy itd., to jak wypada Farmona przy nich?

a tak poza tym, to ja również zrobiłam sobie zapas balsamów waniliowych z naturalsa
Dziękuję
Ta jogurtowa maseczka w sumie lekko nawilża, ale też nie szkodzi skórze, nie zapycha itp., no i jeszcze do tego zapach relaksuje
Ogólnie seria Sweet Secret podoba mi się. Zapachowo nie wiedziałabym który wybrać za lepszy, ale chyba migdałowy, który pachnie migdałami z dodatkiem czegoś słodkiego Czekoladowo pistacjowe masło za to przypomina mi czekoladowy krem do tortu mojej mamy
Jak dla mnie wszystkie kremy (włącznie z biedronkowym) nawilżają (ja nie mam zbytnich problemów z suchą skórą), tylko każdy w inny sposób, ponieważ wszystkie znacznie różnią się konsystencją. Czekoladowe masło Farmony ma konsystencję podobna do masła pomarańczowego Ziaji(które chyba miałas, albo mi sie wydaje) aczkolwiek trochę cięższa. Migdałowy balsam jest rzadki, zawiera ciemne drobinki, które łatwo znikaja podczas rozsmarowywania, zaś czekoladowy krem z Biedronki jak juz wyżej pisałam, ma taka dziwną zbitą, budyniowa konsystencję i jest dosyć tłusty.

A Avonowa wanilia, to mój ulubiony balsam ze wszystkich i jak tu nie zrobić zapasów, szkoda, że tylko dwa opakowania wzięłam.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2010-02-20 o 08:05
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując