Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-26, 10:05   #4389
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych zdjęciami Mehron-wkleiłam je na wątku firmowym
już biegnę
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aaaa juz mam synalka w domku
a widzisz???jak tam synal zmężniał jeszcze parę dni i rodzinka w komplecie
Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
kurcze, moja Mamcia dzwoniła do mnie i jutro wyłączają im prąd... mosty zamykają, ludzi ewakuują z najbardziej zagrożonych terenów, bo wały poszły... woda bardzo szybko przybiera, a fala kulminacyjna dopiero w czwartek ma być... A tam już tyle wody... Będzie więcej niż w 1997.. Moja rodzinka mieszka na piętrze, więc do mieszkania woda się nie wleje, ale będą uziemieni.. i wypad do domku musze odłożyć.

A byłam dzisiaj na zakupach. Wydałam kupę kasy i jak już się spłukałam, to weszłam do normalnego Inglota, nie tam stoisko jakieś, tylko sklep i co - cienie w takich kolorach jakie mi się nie sniły!!! a ja bez kasy... wszystko poszło na oleje kokosowe, Kallosa i witaminki ale sobie już upatrzyłam piękną żółć, turkus i zieleń - będą mooojeeee
A może ominie was ta powódź????
Ja za tydzień robię nalot na inglotapotrzebuję pędzle,pędzle,pędzlecie ni kilka,jakieś róże-najlepiej żeby Tż'a przy tym nie było

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------
Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
No to mogę oficjalnie już powiedzieć, że do MACa się nie dostałam buu idę to oblać lodami .
Olu-wiemy jak Ci zależało,ale pamiętaj stracili młodą,utalentowaną,ambitn ą i przemiłą dziewczynę!!!!!To co teraz szkoła w Poznaniu????

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
w ogóle jestem ostatnio cały czas zdenerwowana, zestresowana, wkurzam się z byle powodu, NIC mi się nie chce, najchętniej bym poszła w piiiiidu od całego świata i nie wiem co jeszcze no... z tżtem się źremy co rusz, bo drażliwa jestem jak jakaś szlachcianka nawiedzona... a w nosie kurcze takie życia...
ooooooooooo to tak jak ja-ja w ogóle myślę,żeby zostać w PL......................t ylko mam-mamy dziecko i to nie będzie takie proste................... ..

Marakujko ja się dziwię,dlaczego Twój partner nie może się zdeklarować-3 lata to już troszkę jest bycia razem,może faktycznie jest z tego gatunku bojących się zamieszkania razem,ślubu.............. .mógł by spróbować-może nie od razu przeprowadzka a tylko szczoteczka i parę gaciorków,znalazł by pracę,poznań to fajne miasto-pewnie szły takie propozycje,szkoda związku,ale z drugiej strony powinien się zdeklarować ...............

Kupiliśmy młodemu teleskop-mały maniak kosmosu w tym ufoludkówwczoraj obserwowaliśmy księżyc synek wniebowzięty usilnie szukał kosmitów
ja próbuję obcykać jak cyknąć fote aparatem
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora