Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 12:50   #118
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cytat:
Napisane przez IzaAabell Pokaż wiadomość
A ja mam naturalne brązowe włosy.
Zafarbowałam rok temu na czarno.
Ale znudziło mi się już to całe farbowanie, bo co miesiąc było widać już odrosty. Poza tym farba strasznie zniszczyła mi włosy. A nie mam za gęstych włosów.
Teraz nie farbowałam włosów od Świąt Bożego Narodzenia.
I mam brązowe odrosty.
Od góry idą brązowe a potem zaczynają się czarne. I między czarnymi gdzie nie gdzie brązowe prześwity.
Więc ja z takim pytaniem ...
Gdybym zafarbowała teraz włosy na jasny brąz ... Lub jaki kolwiek brąz ...
to wyszedłby mi jakiś kolor na tych włosach?

Naturalnych jest dużo ... No ale czarne też widać.
A to okropnie wygląda ...

ma to samo... i nie wyjdzie ja swoj mam brazowy taki sredni, ale mi odbilo jak i Wam i zafarbowalam na czarno.. i potem znowu bo odrosty mialam bledne kolo. zaczelam wiec farbowac o ciut jasniejszym kolorem czyli ciemnym brazem i efekt jest taki ze odrosty sa ciemnobrazowe a reszta czarna jak byla i z brazowymi przeswitami w ygladam jak koszmar! nie chce brnac w czarny farbujac odrosty na ten kolor, ale nie chce chodzic z odrostami do tego jestem w ciazy i narazie nie moge robic nic poza delikatnymi farbami bez amoniaku MASAKRA nie wiem co mam robic
do porodu mam 3 miesiace a juz odrosty po prodzie chyba zdecyduje sie na dkoloryzator albo do fryziera pojde.. choc nie wiem ja z kasa bedzie zwlaszcza ze fryzierzy chyba robia to w ciemno- raz wyjdzie raz nie ale jak fryzierce nie wychodzi to mi ma wyjsc? dodam ze i tak mam cienkie wlosy
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując