Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mobbing w pracy
Wątek: Mobbing w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-15, 19:43   #30
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Mobbing w pracy przez współpracowników? pomocy..

martuia2345, nie ma sensu się z nimi zadawać dalej, albo męczyć. Zacznij szukaj nowej pracy. Ludzie są wredni (nie mówię, że wszyscy), ale jak pracuje się w zespole, to różnie bywa... Po prostu zauważyli, że do nich niekoniecznie pasujesz, więc teraz będą próbowali różnymi sposobami być dla Ciebie niemili, wredni i chamscy. Nie ma sensu tam dalej pracować, serio mówię.

Doskonale rozumiem Twój stan, bo u mnie w pracy jest podobnie. Nie ma co prawda wrednych ani chamskich odzywek, ale są inne rzeczy podchodzące pod mobbing. Ja również doskonale wiem, że nie pasuję do grupy ludzi z którymi pasuję, bo po pierwsze mam rodzinę, nie interesują mnie imprezy co weekend i imprezowanie do nocy. Wiadomo, byłam nowa, musiałam się dostosować, co też zrobiłam, ale były jasno ustalone zasady dot. pracy, obowiązków, zmian czy urlopu. A potem wyszło, jak wyszło... A szef- no cóż, próbowałam z nim rozmawiać i to niejednokrotnie, ale tak naprawdę guzik go to interesuje, co się między nami dzieje, grunt, że robota się kręci, że ma kto siedzieć w biurze, a kto jaką ma zmianę czy obowiązki to nie jest dla niego istotne. Przykładów mogę mnożyć... ale nie ma sensu. U mnie pojawiły się też uporczywe i migrenowe bóle głowy. Nie ma sensu się męczyć na siłę, niszczyć zdrowia. To tylko praca, albo aż. Zależy dla kogo.
Mam plan dot. aktualnej pracy, trochę się już przemęczyłam i powoli wcielam go w życie, a potem żegnaj. I trzymam kciuki, aby Tobie udało się coś nowego znaleźć
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-06-15 o 19:47 Powód: lit.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując