Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 08:37   #1662
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

e tam kukurydziane... młode jesteście! a pamiętacie ryż prażony albo prażynki co się do języka przyczepiały i tak go szczypały - wsysały?
Atoja, nie takie rzeczy pamiętam

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
" You will be thrilled with the extra Tender Loving Care I always give the vintage linens and collectibles that I offer on eBay. And, I always include a sachet of English lavender and French roses made from the flowers grown last summer in my garden. I want to show you how much I appreciate and value your business. Also, I want you to experience the glorious fragrance of the fields of Provence as you open your package. "



i na koniec zabiło mnie:
God Bless You and God Bless America!


Puderniczka piękna Dla siebie szukam czegoś w podobnym stylu, ale z samym lusterkiem. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, niech da znać

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no dobra... masz! sylwestrowe. która ja to chyba poznasz po minie że zdjęcie. kasuję za 10 minut!!!!!!
No i nie widziałam! Dąsam się!!!

Rano tragedia, - 25 stopni. Auto miałam zmrożone od środka Ledwo do pracy zdążyłam

Dziewczyny, śliczne brzuszki, pięknie wyglądałyście Aż pozazdrościłam. Przez moment

EDIT: Pranie, a gdzie ty zamierzasz Donalda kupić? Co parę miesięcy grzebię w sieci z nadzieją, że gdzieś znowu je produkują, ale bez powodzenia. To była podobno holenderska firma. Wiem też, że produkowali coś podobnego w Indiach chyba. Ale jeśli masz własne dojścia, to poproszę 5 kilo

Angel, kiedy zjeżdżasz na dobre do Przemyśla? Spotkajmy się.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-01-25 o 08:46
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora