Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-08, 16:56   #3090
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze wyglądam w czerwieniach, fioletach, zarówno tych chłodniejszych jak i cieplejszych, ale muszą być ciemne i głębokie, najgorzej mi w jasnych, pastelowych, chłodnych kolorach typu jasny błękitny, jasny różowy, jasny beż. Ogólnie niebieski mi nie pasuje, chyba że jest ciemny i zgaszony.

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Nie wyglądam źle w bieli ani czerni, powiedziałabym że neutralnie. W ciemnym brązie wyglądam ok, ciemny szary trochę gorzej.

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Zdecydowanie nie, źle wyglądam w jaskrawych kolorach.


4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Raczej nie, ogólnie źle mi w szarym.

*** Pytanie dodatkowe: a może zamiast szarego dobrze ci w kolorach, złamanych brązem?
Dużo lepiej.

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Biżuteria pasuje mi i złota i srebrna (chociaż wolę srebrną), kolory też i ciepłe i zimne, ale nieprzesadnie zimne.


6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Raczej lepiej mi bez kontrastów.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
dosyć szybko, bardzo rzadko mam jakiekolwiek oparzenia słoneczne, odcień opalenizny ciepły.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy) - jasna czy raczej zdecydowana?
ciemne, brązowe z czarną obwódką, bliżej źrenicy ciepły brąz, jak się bliżej przyjrzeć to przy obwódce są lekko zielonkawe, ale bez plamek. Brwi chłodny średniociemny brąz, rzęsy też ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe, ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Na nosie w lecie, ciepłe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
W zimie dosyć jasny, neutralny, twarz dosyć chłodna, nie rumienię się, w lecie cieplejszy, złotawy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny? Jaki mają odcień? Czy kolor ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
średniociemny brąz, dosyć chłodny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowe, średniociemne.

Robiłam też ankietę na blogu GretyKredki i wyszedł mi typ Theatrical Romantic, ciekawa sprawa

i jeszcze odnośnie kolorów ciepłych i zimnych to mam z tym trochę problem, wcześniej myślałam, że jestem typem zdecydowanie ciepłym, ale bardzo ciepły brąz kłócił się z kolorem ust i cery, za to zbyt zimny kłóci się z ciepłym kolorem oczu.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2015-07-08 o 17:14
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora