Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczerwienione bolesne plamy pod kolanami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-05, 19:14   #7
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Zaczerwienione bolesne plamy pod kolanami

Cytat:
Napisane przez riviera949 Pokaż wiadomość
tak zadecydowała pani doktor... już nie mam siły, nawet nie wiem skąd się to wzięło. pewnego dnia się obudziłam już z tymi plamami. obecnie na tej nodze te plamy są troszke bledsze jednak odznaczają się od skóry i strasznie rzucają się w oczy.
Ile masz lat? Mam podobna historie do twojej niestety. U mnie plamka wyszla okolo szesnastego roku zycia. Mialam pecha, poniewaz wizyty u dermatologow skutkowaly wypisywaniem recepty na masci sterydowe po ktorych plamki znikaly, ale tylko na pewien okres po czym pojawialy sie znowu, czesto powiekszone. W kolejnosci dostawalam diagnoze, prawdopodobnie uczulenie, zastosowac steryda i poczekac na poprawe. Dermatologow zawsze mialam poleconych i zeby bylo smieszniej nierzadko prywatnych, raz nawet pan przeprowadzil ze mna rozmowe, ktora trwala co najmniej godzine. Spowiadalam mu sie z tego co jem, jakich kosmetykow uzywam obecnie, jak zmienila sie moja pielegnacja, styl zycia itp. Trafiona diagnoze dostalam po paru latch, zupelnie przypadkiem w trakcie rejestracji na wizyte u lekarza rozmawialam z pielegniarka, powiedzialam o swoim problemie i eureka okazalo sie, ze mam luszczyce, co pozniej niestety potwiedzilo sie na 100% Miala ja takze moja babcia, poniewaz jest to choroba dzidziczna i to dokladnie w tych samych miejscach na ciele, z tym jedno wlasnie pod kolanem. Pisze tutaj w zasadzie tylko po to, zeby zaoszczedzic ci czasu i pomoc rozwarzyc wszystkie mozliwosci, w tym takze luszczyce. Tez kiedys bylam laikiem w kwestii chorob skory i wiem jak dezorientujace jest to, ze nikt nie jest w stanie powiedziec co tak naprawde nam dolega. Pozdrawiam
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując