Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 17:17   #331
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
niunka112
Sprobuj uzyc Alfaparf 11.11 z podwojnym popielem. Moja natura wlosow to jasny popielaty braz pomieszany z jasnym zlotym brazem, nie wiem jak to sformulowac poprawnie ale fryzjerzy przewaznie i narzekali, ze mam dziwne wlosy utleniajace sie na cieple i zimne barwy, moja coreczka ma takie same wlosy, od nasady do polowy jasniutki popielaty blond, a konce zloty braz az to zloto przebija, teraz robia sie jej pasemka w tym kolorze, ale do rzeczy .
Ostatnio pokusilam sie na farbe Joico 10.1 (recenzja na KWC) i zrobila mi istne kuku na wlosach, w kazdym razie tych farb nie polecam, moze naturalnym blondynkom beda sluzyc ale u szatynek moga wyjsc oplakane skutki.
Zeby rozjasnic tak ciemne wlosy trzeba uzyc farb w odcieniach popieli, i np u mnie 10.1 Alfapar sobie nie poradzil, wiec bede startowac z 11.11 z woda 12%,bynajmniej zamierzam ale to dopiero za ok 3 tyg.
Podobno nie ma bata, zeby przy ciemnych wlosach wyszedl rudy kolor jesli uzyje sie mieszanki 11.11 z 11.21, tak doradza wizazowa "blondbunny", ktorej link do bloga chyba juz ktos podawal.
Hej,ja też zakupiłam alfę 11.11 i wodę 12%. Ciekawa jestem efektu,ale na to muszę poczekać jeszcze 3-4 tygodnie.
Farbowałam kiedyś alfą 11.10(wklejałam zdjęcia na tym wątku w sierpniu 2011).Ostatnio farbowałam Londą 12/1,12/89 i byłam zadowolona,mam nadzieję,że się nie rozczaruję efektem.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując