Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-19, 10:59   #507
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Silwerna - nie wiem, czy twój brzuch to wytrzyma, bo pamiętam że jesteś wrażliwa, ale i tak dam radę na te twoje chrobotania.(...)
Kolagen najlepiej przyswaja się przy obecności witaminy C! warto więc spożyć razem z galaretą coś o dużej zawartości tej witaminy.
Żeby były efekty galaretę trzeba jeść niestety dość często.

tak, doskonale pamiętasz z tym moim brzuchem
wczoraj zjadłam wieśniaka z malutka cebulką i prawie mi wnętrzności wyżarło, już jak konczyłam jeść to czułam, że coś jest nie tak, normlanie chwilę później dopadł mnie taki ból i pieczenie żołądka, że oparłam się głową nad sedesem ot kutfa gratis do kolacji...
znów na dłużej cebula idzie w odstawkę, wieśniak też robi mi odruchy wymiotne, nie wiem co ja będe jeść na kolacje

no ale do tematu
podobną galarete robi moja rodzicielka (gotową u nas skrapia się octem do smaku)
ona tam jeszcze ummieszcza ćwiartki jajka gotowanego, bo u nas tylko na Wielkanoc się takie galarety przygotowuje
dziekuję za pamięć i pomysł
niestety średnio lubię ten rarytasik, zwykle wyjadam warzywka ze środka

Omega3 już łykałam kiedyś, ale powodował u mnie straszne zatłuszczenie ciała i włosów - wzmagał łojotok, zobaczymy jak sie teraz spisze, wiążę z nim nadzieję, właśnie przez to, że moge bez obrzydzenia łykac codziennie

u mnie w rodzinie mama też jest "stawowcem", tez od dziecka i też jej wszystko pyka, trzeszczy i stuka, teraz ma 56lat i nadal tak ma, więc nie liczę, że mi to przejdzie, liczę tylko, że przestanie tak mocno boleć, a po skonczeniu kuracji wróci stan sprzed
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora