Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-19, 14:28   #3745
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie Sama widzisz o co mi chodzi. Budzą skrajne opinie, czyli coś na rzeczy jest.
Nie chciałabym by o moich ktoś powiedział: nie są jednoznacznie brzydkie. Każda z nas czasem ma zaćmienie, i nie widzi że coś dzieje się nie tak. Uważam za cenne, że znajdą się osoby, które zwrócą na to uwagę mimo, że inne tego nie widzą.
Piję do siebie: Anula zwróciła mi uwagę na temat długości malucha, a ja ani większość dziewczyn nie widziałyśmy tego. Za pierwszym razem przemknęła mi nawet myśl: ale o co jej do diabła chodzi, jest przecież ok! Bez przekonania chwyciłam za pilnik i wtedy dopiero stwierdziłam, ze faktycznie miała rację i to bardzo miała rację.
Nie chciałabym, by wątek skierował się na tory przyklaskiwania i bezkrytycznego chwalenia wszystkiego co pokazujemy. Dlatego wyrażam swoją opinię, nawet gdy jest negatywna[COLOR="Silver"]
No i właśnie dlatego nie pokazuję paznokci. Bo nigdy nie będą zachwycające, a Waszych rad nawet nie będę mogła wprowadzić w życie. A nie chcę,żebyście udawały,że są ok

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aż tak to chyba nie ale Ty masz charakterystyczne paznokcie, więc coś by mi może świtało

no nie? sama siebie nie poznaję ciekawa byłam strasznie jak to z nim jest w końcu
wiesz co, powiem tak: jeśli o holo chodzi to nie potrzebujesz, bo CC na pewno duuużo mocniejszy. Mając CC brałabym jeśli lubisz nosić czarne, vampy i takie tam

Wiesz co już wtedy myślałam o dupku i zdaje się nie miałam nic podobnego, ale zerknę jeszcze bardzo nietypowy jest
Charakterystyczne? Co masz na myśli? To znaczy ja też tak uważam,ale ciekawa jestem Twoich skojarzeń?

to nie biorę CA

niestety jest piękny,jakbyś znalazła coś w podobnym klimacie to daj znać

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pilarku, choć ja tam fachurą od kształtu nie jestem, to moim zdaniem powinnaś je bardziej wyostrzyć. To co na pazurkach super Essiaczek ??
Ale mówisz o boczkach czy o szpicu? To nie Essie, to franken na bazie OPI Gargantuan Green Grape.
PS. Aga, wiem,że wyjdę na czepialską,ale "fachura" to takie okropne słowo



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Laczki/klapki/kapcie/buty do chodzenia po domu, co kto woli
Się ma znajomych tu i tam
Ciap nie znałam,ale słyszałam ciapcie i łapcie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora