Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 17:25   #74
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Kraven super, że sobie odpoczywacie mimo że pogoda nie rozpieszcza ale faktycznie w trójmieście zawsze jest co robić bardzo się cieszę, że będę w mojej ukochanej Gdyni niedługo,stęskniłam się już!

super, że u Marty ok, 3mam dalej kciuki za nią i za Zuzię

dziewczyny widziałam, że pisałyście o kremach bb m.in z garnier, ja też go miałam (dostałam z pracy) ale miałam wrażenie że mnie zapycha podarowałam więc jedną tubkę siostrze a drugą przyjaciółce i obie są zachwycone a jeśli chodzi o świecenie to garnier właśnie wypuścił nowy bb krem do cery mieszanej i tłustej- ja wiem, że te polskie bb kremy z prawdziwymi mają niewiele wspólnego ale skoro do mieszanej i tłustej to może nie będzie się buzia świecić po nim?
w każdym razie dostałam go też dziś z pracy plus dwa kremy z nowej serii loreal na dzień i na noc- bardzo się cieszę bo właśnie kończy mi się krem więc chętnie wypróbuję co to za cudo
no i w ogóle mam dziś dobry dzień bo w skrzynce czekał na mnie nowy katalog z ikea wiedziałam że dobrze robię nie decydując się na oglądanie katalogu online- nie ma to jak wersja papierowa tak więc zaraz zabieram sie za przeglądanie a wieczorem bedziemy oglądać z M. "Gorzkie gody" Polańskiego, podobno b. dobry film

a Wy dziewczyny jakie macie plany na wieczór i na weekend?

miłego leniuchowania weekendowego Kochane!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc04841w.jpg (53,9 KB, 55 załadowań)
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując