Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przyszłych PM, młodych mamusiek itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-24, 08:32   #1801
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dosłownie:)
Wiadomości: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przyszłych PM, młodych mamusiek itp.

Dzień dobry dziewczynki
Niestety wczoraj nie był to jednak pierwszy dzien mojej metamorfozy, nie byłam pewna o co chodzi bo to jeszcze nie był czas, ale brzuch miałam wielki jak balon, nic mi się nie chciało, wściekła byłam jak osa i zjadłam czekoladę, wrr.. no nic targana wyrzutami sumienia udałam się na spoczynek i w nocy dostałam @ - tydzień przed czasem, hmmm
Poza wszystkim miałamw czoraj ciężki dzień "psychicznie" pranie mózgu przez byłego, wyrzuty, żale itd... ehhh
A chyba Wam nie mówiłam, że kupiłam samochód śliczny, biały, i zupełnie inny nż iała w planie, ale najważniejsze rzeczy są czyli automat, nawigacja, czujniki parkowania no i kolor - wczoraj oddałam właśnie byłemu samochód i od dziś jeżdżę już swoim jak to dobrze nie być od nikogo zależną...
A teraz w temacie planu.
Po pierwsze primo: zamierzam trzymać się diety 8 godzinnej
Po drugie, reaktywowałam swój zeszyt, więc zapisuję co i jak, finał 1200 dziennie
Po trzecie melb b codziennie, 3 x w tyg chodakowska lub siłownia
Żadnych słodyczy, jedzienie tylko przez 8 h, bez samożonego, cukru, serów, i już nie wiem co jeszcze
dziś zaczynam, ale ważę się i mierzę dopiero w poniedziałek..
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując