Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 12:26   #958
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam rozjaśnienia A włosy mam bardzo ciemny brąz, ale naturalny, nie farbuję. Jeśli zauważę, to przestanę używać, bo właśnie mi zależy na podkreśleniu koloru lub nawet jego pogłębieniu

Powiem Wam, że mycie rozmarynowym mydłem plus płukanie wodą z octem bardzo przysłużyło się moim włosom. Nigdy nie były takie miękkie, cudne w dotyku i zdrowe! Żadnen szampon czy odżywka, maska tego z moimi włosami nie zrobiła! Póki co przerzucam się całkiem na mydło i płukankę, nie wracam do szamponów i odżywek, nie ciągnie mnie już (o dziwo, zwykle lubiłam często zmieniać kosmetyki!)
mój jedwabny kokos nie radzi sobie z moimi kudłami:< czubek głowy spokojnie namydlę i spienię ale reszte włosów nie da rady nawet po kilkakrotnym namydlaniu !to może dlatego że mam ombre(czubek głowy swoje brązowe włosy i rozjaśniane końcówki)? wcześniej myłam szamponem a podczas płukania octem,włosy były takie skrzypiące,czyste a po wysuszeniu są takie jakby tłuste..po mydle tak samo.. chyba powrócę do ziolowych szamponów i emulsji gloria
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując