Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 17:40   #408
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a jaki to kolorek włosów - jasny złoty brąz?
wiesz co zdjęcie fleszem (chyba) robione więc trudno powiedzieć na moje oko on jest lekko złocisty, naturalnie-złocisty bym powiedział ale jasny brąz to nie jest, raczej średni/ciemny blond

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Mam problem ;/ Otuz rozjasnialam moje wlosy do blondu chociaz jeszcze nie skonczylam, moje wlosy sa teraz nastepujace: tam gdzie mialam odrosty od poprzednich jeszcze farbowan mam teraz uchwycone ladnie na blond t.j. okolo 5 cm od skory glowy nizej mam takie jasno rude. Jutro mam randke, nie wyjde z takimi wlosami z domu.. Dodam ze wszystkie "uslugi fryzjerskie" zawsze wykonuje sobie sama wiec mniej wiecej wiem co i jak. Niestety do dyspozycji mam w domu jedynie resztki rozjasniacza ktore starcza mi moze na polowe wlosow i farbe ktora miala byc moim ostatecznym kolorem, wlosy mam za ramiona, nie wiem co moge zrobic w takiej sytuacji, musze rozjasnic te wlosy ale rozjasniacza mi nie starczy farba tez by dalo rade ale skad wezme nastepna na koncowy efekt.. ehh prosze was pomozcie macie jakies propozycje jak temu zaradzic ?
jaki masz rozjasniacz? jak joannę to powiem-wyrzuć do kosza.

możesz zrobić rozjaśniaczem kapiel rozjasniająca na tych włosach rudawych, omijając te blond odrosty, no i farbe na całość potem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując