Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 17:01   #2277
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nobodyis94 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie.. Dziś moje pierwsze rozjaśnianie włosów i mam kilka wątpliwości. czy mogłabym wymieszać z proszkiem rozjaśniającym przykładowo połowę oxydantu 12% i drugą połowe 9%? Moje kolejne pytanie brzmi, czy jeśli nie mam nic napisane na ulotce, to rozjaśniać na suchych czy wylgotnych wlosach? Jak bedzie lepiej? z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi.
robisz na naturalnych czy farbowanych? Na jaki kolor i z jakiego? 12% to gruba przesada, ja robilam kapiel na 6% i zlapalo na dosc jasny, moje wlosy trudno sie rozjasniaja. Jaki masz rozjasniacz?

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haha to Ci zazdroszczę.
Ja tylko słyszę o dobrowolnym oszpeceniu się i niszczeniu włosów. A mnie się ta dwukolorowa koncepcja podoba.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------



Możesz to trochę osłabi bardzo silny oxy, bo 12 pali! Nie lepiej robić w ogóle z 9? Możesz mieć LEKKO wilgotne, ale nie za mocno, bo włosy wtedy będą "napite" wody i nie przyjmą rozjaśniacza aż tak mocno. A z jakich na jakie chcesz zejść?
Mi tez sie podoba pomysl na dwa kolory, ale ja juz chyba za stara jestem
W sumie nie wiem, w jakich wlosach mi lepiej. Momentami patrzac w lustro jestem zadowolona, a czasem patrze na stare zdjecia z czarnymi i zaluje, ze ich juz nie mam.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując