Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-05, 17:33   #2285
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja mam tylko na ramionach, na udach nie. Byłam u dermy, bo się bałam że to może być jakaś grzybica, ale to zostało wykluczone i stwierdził, że to może być łagodna forma łuszczycy, kazał maść z wit A stosować. Poza tym używam peelingów/rękawic i natłuszczam się. Wyłazi mi to tylko w zimie i tylko, gdy zaniedbuję peelingi i nawilżanie.
Jeśli chodzi o oleje, to nie polecam słonecznikowego, czy mieszanek na jego bazie. Nie robi nic na to, nie pomaga, odradzam słonecznikowy i jemu podobne, które tak jak on, nie działają zmiękczająco, tylko od razu się wchłaniają głęboko w skórę. Najlepsze olejki (z moich obserwacji) na tę przypadłość to takie które się długo wchłaniają w skórę, dłużej pracują na powierzchni, np sojowy, macadamia. Polecam Ci olejek Babydream Fur mama z Rossmanna. Bardzo fajnie działa, do peelingu rękawice nylonowe (najlepiej kupić sobie parę na obydwie ręce), też są w rossie po 4zł za szt.
Dzięki za odpowiedź. Wypróbuję ten olejek i rękawice.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora