Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 20:59   #535
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Może to ten "przypalony" naskórek który jeszcze nie zdążył się złuszczyć tworzy taki kolor? Albo, no nie wiem, stara opalenizna wychodzi na wierzch tak jak zaskórniki i reszta świństwa
To musiałam sporo tej skóry zrzucić , bo ostatnio opalałam twarz na wakacjach po maturze, czyli będzie prawie 7lat.Mam nadzieję,że to nie złuszczony spalony naskórek,który niebawem zejdzie, bo nie wygląda to za dobrze.

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam zwątpienie kwasowe , mam już dość lanoliny na twarzy.Wczoraj nałożyłam normalny krem na noc z wit C , wcześniej hydrolat , a rano się obudziłam różowa , podrażniona , osiem dni po peelingu .A tu takie rewelacje , skóra ciemnieje , piegi .
W tej chwili zaczyna mi się łuszczyć dłoń , po salicylu , mlekowym , na koniec LHA ,oczywiście nie wszystkie naraz .Obejrze efekty , może będe mieć nową ręke
Dlatego chyba lepiej nie przesadzać ze stężeniem. Ja za bardzo nie dbałam o to co kładę po peelingu, często nie nakładałam nic, no ale twarz po 10%LHA tak mnie piekła i chyba to był błąd mogłam chociaż ten pantenol na twarz nałożyć, może złagodziłoby to buraka i twarz byłaby jaśniejsza teraz.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując