Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-21, 06:12   #2133
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Intrygujące piękności Jestem ciekawa jak wyglądają w środku...
Porobię kilka zdjęć w wolnej chwili
Diwali jest cudny. Natomiast Beige - nie potrafię się jednoznacznie do niego odnieść Żeby uzyskać efekt krycia musiałam nałożyć 3 warstwy, a kolor jest różny w różnym oświetleniu. Raz wydaje mi się żółtawy, raz brzoskwiniawy W sumie to fajnie, że nie jest jednoznaczny, ale nie jestem już tak zachwycona jak przy Diwali, powiedziałabym, że mam nastawienie neutralne w stronę pozytywnego.

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
popatrz no, a byłam prawie pewna!! Starzeję się ...
w takim razie jeszcze raz dziękuję, zanim ze starości zapomnę
Nie ma za co

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za podpowiedź Byłam dzisiaj w Douglas ją sobie oglądnąć, kolor sam w sobie cudny. Niestety ja w niej ginę całkowicie, jest zdecydowanie za jasny, do tego na moich ustach wychodzi taki morelowy kolor, a w takim kolorze niestety nie czuję się za dobrze.
Nota bene trafiłam na naprawdę sprytną Konsultantkę i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam jeśli chodzi o kolory szminek dla mnie. Teraz już wiem więcej niż mniej w jakich odcieniach szukać
Tak na marginesie doradziła mi szminkę Estee Lauder w kolorze w którym się sobie podobałam i który chodzi mi teraz po głowie
Pochwal się, który to
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując