Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 22:09   #1734
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie przyszły 2 i jutro je przetestuję w świetle dziennym A na liście must have jest trwała pomadka w kredce Revlon- jeśli jest tak trwała, jak piszą dziewczyny w recenzjach, to muszę ją mieć ^^
A jaki kolor zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu testery pomadek Virtual i na żywo prezentują się jak pomadko-błyszczyki, czyli półtransparentny kolor (średnio-słabe krycie) + wysoki połysk. Patrzyłam tylko na czerwone odcienie, bo kolory w sztyfcie bardzo mnie zauroczyły, nie wiem jak z odcieniami beżowo-rózowymi. Bardzo spodobały mi się 2-3 czerwienie, to były nie czyste kolory tylko czerwienie z domieszkami, jeden z dodatkiem koralu, drugi ciemnego rózu, taki pąsowy - oba zgaszone, bardzo moje klimaty Nazw nie pamiętam, który to który - Carmen, Mary? Na pewno czysta czerwień miała złoto czerwone drobinki I to była Scarlett. No, ale zachwyt minął po testach naręcznych, bo zamiast pełnego, głębokiego koloru były tylko jego błyszczące ślady...
Myślę, ze fanki delikatnych makijaży będą zadowolone, nawet z tych pozornie mocnych i ciemnych odcieni, bo w rzeczywistości efekt na ustach jest o wiele bardziej subtelny. Z kolei zwolenniczki żywych kolorów (Kluska, to do Ciebie! ) mogą być zawiedzione.
Takie moja opinia.
Ja też wole żywsze kolory na ustach . A masz jakieś porównanie tych szminek do Celia?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując