Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 11:45   #2211
Arcy_Eris
Raczkowanie
 
Avatar Arcy_Eris
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dobrze jest wtedy gdy skóra robi się czystsza, błyszcząca, mniej widoczne są przebarwienie, kolor Cię ożywia.. myślę, że nie widzisz tej różnicy a Twój chłopak pewnie kieruje się kolorami które lubi

Może to Ci trochę pomoże:
https://www.youtube.com/watch?v=Frjw4SX1S-4
(4:40 min a potem ok 10 minuty) widać jak kolory się "gryzą" z twarzą albo jak wydobywają. "blask"

albo to https://www.youtube.com/watch?v=hZl5mMgpozo
Dzięki A to wszystko przez to ze mam male pojecie o tym wszystkim. Mam nadzieje ze z czasem nabiorę doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kochana, zdjecia zazwyczaj nic nie znaczą, no chyba że robione w świetle dziennym, bardzo dobrym sprzętem, tu takich nie widzę więc nie zadręczaj sie, baw się, obserwuj, jak reaguje skóra na kolory, sama zauwazysz, ze na zdjęciach nie widać tego, co widzisz na żywo
Dla mnie na tym zdjęciu kiepskiej jakości, pewnie w przekłamanych kolorach, bez makijażu, wyglądasz jak rasowy typ zgaszony także masz piękne oczy, nie maluj się tak mocnowiesz:rolleyes :

Earth, DW?
Własnie tak jest, wyglądam szaro, zgaszony odcień skory. Ale na żywo tez tak jest ogólnie moje cera nie ma jakiegoś blasku, jest raczej zgaszona. Jakbym miala ciemna oprawe oczu to bym sie nie malowala, a u mnie jakikolwiek makijaz juz sie rzuca w oczy. I zauwazcie ze bez makijazu ciemniejsze obwodki wokol zrenicy sa praktycznie nie widoczne, natomiast z makijazem sa bardzo widoczne i to mi sie wlasnie podoba-kontrast.
__________________
,,Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie: Wpierw grały zmysły.... ..potem sumienie....
Arcy_Eris jest offline Zgłoś do moderatora