Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 15:13   #1050
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
i trzymaja sie na tobie dlugo? Naturalne zapachy dosc szybko sie ulatniaja, 2h z zapachem ,to u wielu osob bardzo dobry wynik. Ja powoli dorastam do tego, zeby zrezygnowac z naturalnych perfum. Przez to ze nie mozna do nich dodawac substancji przedluzajacych trwalosc zapachu to sie szybko ulatniaja. Wiadomo ze co skora to inaczej, ale nawet 2h( w moim przypadku) za cos co kosztuje wiecej niz 20 euro, to jednak za krotko(ostatnio wachalam nowosci Weleda i roza byla ladna i 2h dala rade, za to sanddorn mnie rozczarowal, bo dla mnie to bardzo fajny zapach z gruby cytrusowych, a w perfumach paskuctwo i nie jestem sama z tymi myslami)
To prawda, krótko się trzymają, ale akurat jak mam np. dziecko na ręku, to wolę takie ulatniające się, niż potem alergię na małych rączkach

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53827223]Ja lubię niszowe, w sensie- nietuzinkowe zapachy , ale nie stykam się często z taką ofertą (GaliLu chyba taką ma ), ale trochę zniechęca mnie ograniczona dostępność, a co za tym idzie- możliwość testowania, jednak to chyba stanowi właśnie o ich niszowości - jak jednak widzę listę nic nie mówiących mi nazw firm i zapachów (i chyba drogich, z tego, co pamiętam), to mnie to bardzo zniechęca i poprzestaję na tym, co mam
Marchewkę i spółkę wspominam z ogromnym sentymentem w tym zapachu http://www.amazon.com/Lancome-HEALTH.../dp/B000JKI6UM
W KWC też jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-de-forme.html
Masz może porównanie z tym swoim zapachem?[/QUOTE]

Galilu ma niszowe zapachy i takie z w miarę dobrym składem (o ile w ogóle o takim można mówić w odniesieniu do perfum). Missala ma perfumy w pełni ekologiczne - z certyfikatem ecocert. Za to galilu ma eko pielęgnację - np. REN skincare, które bardzo lubię.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora