Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 07:56   #2831
godith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Witam. Proszę o pomoc bo z moją cerą jest chyba coś nie tak. mam 31 lat, cera raczej tłusta, przesuszona jedynie pod oczami, pory były mało widoczne ale zaskórniaki były, pojedyńcze niespodzianki też.
Od dwu miesięcy stosuję kremy z kwasami na noc - diacneal i effeklar zamiennie z cała serią tzn. żel do twarzy, tonik potem krem z effeklara, druga noc cała seria z avene. zaczynałam od samego effeklaru. Na dzień xerial5 albo HOL, potem filtr LPR dla cery tłustej.
Przez ponad miesiąć widać było znaczną poprawę tzn. wyskakiwały mi wypryski ale mniej niż przed kuracją, cera się wygładziła. Ostatnio zauważyłam że na twarzy robi mi się sporo głębokich zanieczyszczonych porów - baaardzo głębokich ale otwartych - jednego nawet wydusiłam bo był wielki i okropny
No i właśnie - czyścić je czy zostawić? Samemu czy u kosmetyczki? Po tym wyduszonym zostały mi trzy kropki bo one się robią w takich jakby skupiskach po kilka sztuk. I czym je zamknąć w razie czego? Czy może same wyjdą - takie glębokie?
Bardzo proszę o pomoc bo zauważyłam kolejne i..... nie wiem co robić
Pozdrawiam
godith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując