Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:57   #4250
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Witajcie drogie Olejomaniaczki w Nowym Roku! Zycze nam wszystkim udanych zakupow i drogocennych odkryc biochemicznych (kto wie, moze ktoras nawet dostanie Nobla?

Schaetzchen, radzilabym Ci wziac najpierw z biolandera probke rozu. Zamowilam kiedys dosc jasny, neutralny, a okazal sie bardzo ciemny i sztuczny. Na szczescie maja tanie probki ktore starczaja na kilka porzadnych aplikacji. Ja swoja w koncu wywalilam. I jeszcze w innej tematyce, z naszego "spotkania" na LB zostalo mi w glowie jakies mgliste wspomnienie, ze na dekolt uzywasz serum z mazidel, czy rzeczywiscie? jesli to nie tajemnica, to ktore to serum? jak efekty?

Niezamienna, zaimponowalas mi szybkim zuzyciem perel Wywnioskowalam z opisu, ze nakladasz go pedzlem? ja biore odrobine na palce i wklepuje w skore, tak sie chyba wolniej zuzywa. Aktualnie klade jedynie na okolice oczu, traktujac go jako korektor, wiec moze to przyczynia sie do znacznych oszczednosci objetosciowych

Marcepanka, ja ostatnio sie rozleniwilam i malo krece - dlatego do mycia uzywam olejku Nivea (tanszy odpowiednik to Issana z rossmana).
Na stronie ZySKa jest proste do ukrecenia mazidlo do bardzo suchej skory - polecam.

Cos mi sie w ogole stalo ze skora i kwasow moge uzywac duzo, duzo rzadziej niz dawniej - twarz mam sucha, ze skorkami. Zrzucam to na karb dzialalnosci kaloryferow. Moje ostatnia hybryda chemii z natura, to HOL Avene z dodatkiem dowolnego oleju na noc. Rewelacja.

Rankingi uwielbiam, wiec sie dopisze
1. tamanu - przeszedl test bojowy po masakrycznym domowym peelu salicylowym, ostatnio kwasy zafundowaly mi pieknego buraka i rowniez pomogl - zapach uwielbiam
2. serum z wit.C - dowolne
3. samorobne toniki z kwasami: z laktobionowym, kojowym; kw.mlekowy, AHA
4. mydlo Alep z olejem nigelle (choc musze stosowac z umiarem, mam wrazenie ze po dluzszym czasie przesusza)
5. Tegosoft jako emulgator do olejku myjacego dla alergicznego dziecka
6. hydrolat z lipy - za caloksztalt
Proponuje tez liste antyhitow:
1. szampon Alep - nie wiem, moze mialam pecha znalezc sie po rewelacyjnym starym, a przed rewelacyjnym nowym. Moj w kazdym razie potwornie tlusci i obciaza wlosy. Probowalam zakwaszac i wydziwiac. Poddaje sie.
2. neem - nie dam rady. Nie jestem w stanie placic az TAK wysokiej ceny za bycie piekna

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-01-03 o 23:00
pranie jest offline Zgłoś do moderatora