Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy stylizacji paznokcja Łodz - Beata Bucko czy ktos słyszał o tej Pani ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 14:28   #13
madziorek027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy stylizacji paznokcja Łodz - Beata Bucko czy ktos słyszał o tej Pani ?

Cytat:
Napisane przez kosmetyczka21 Pokaż wiadomość
Mam problem. Znalazłam na jednych ze stron internetowych ciekawa propozycje kursu stylizacji paznokcia. Instruktorka nazywa sie Baeta Bucko a nigdzie w internecie nie mogę znaleśc opini na ten temat... Moze któras miała kiedys stycznosc????
A i jeszcze.... Slyszalam opinię dziewczyn po kursach, które szkolily sie u jakies Sylwuni w Łodzi moze ktoras z Was bedzie tez wiedziala cos na ten temat??
......................... ......................... ......................... ......................... ....................hej tez slyszalam o pani beacie ale tez nie wiele osob o niej wie,jesli chodzi o artykuly alle paznokcie ja osobiscie jestem z nich zadowolona jak i reszta moich kolezanek...ale tez jestem tutaj aby prosic was abyscie daly jakies na miary na dobra instruktorke...slyszalam tez o sylwii i chyba jak narazie to tylko ona ma najlepsze recenzje jesli chodzi o szkolenia ale oczywiscie tez nie jest ona w lodzi jedyna i dlatego jesli ktos zna godna zaufania instruktorke prosze o namiary...pozdrawiam ))
madziorek027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując