Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 23:53   #1630
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Nowa

Cytat:
Napisane przez iza233 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się, że ten projekt jest źle napisany. Podałaś wykaz zabiegów dla tego problemu a nie zrobiłaś żadnego z nich. Zastosowałaś tylko maski a w eksfoliacji używa się kwasu glikolowego. Mogłabyś również opisać technikę demakijażu (za to są dodatkowe punkty) no i przygotowanie klientki jest troszeczke mało opisane.

Dziewczyny jeżeli się mylę to mnie poprawcie
Zgodzę się z koleżanką,w projekcie brakuje przedewszystkim diagnozy,brak cech indywidualnych cery i wywiadu kosmetycznego,który jest bardzo ważny bo skąd wiesz, że klientka nie ma przeciwskazania do tego zabiegu,w założeniach dopisałabym że miejscem wykonywania zabiegu bedzie gabinet kosmetyczny no i jaki jest cel zabiegu.i bardzo istotna sprawa,nie wykazałaś w spisie rekawiczek jednorazowych a przy kwasach są obowiązkowe nawet jesli nakładasz pedzelkiem,powinnas też zabezpieczyc wrazliwe okolice twarzy jak kąciki oczu i skrzydełka nosa wazelinką i nałozyc płatki na oczydodałabym w spisie lampę lupę pod którą ogladasz cerę aby postawic diagnozę.W tym zabiegu maska działa jak kwas z tego tak wynika.Powinnaś była napisac jaki zabieg wykonasz i przy jakiej metodzie.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-05-15 o 23:55
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora