Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka fryzura i kolor włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-27, 17:49   #5
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Gdzie ty niby słyszałaś,że z Palette najlepsze przecież to zło wśród farb i szamponów do włosów. Szamponetki wogóle nie schodzą, farby prawie wszystkie brązowe wychodzą czarne i te zniszczone włosy

Mi sie szampon z palette trzymał ponad rok a jedyna farba, której użyłam w wieku 15 lat zrobiła mi siano
zgadzam się! palette nie jest wg mnie dobrą firmą, polecam za to zupełnie przeciwnie do koleżanki właśnie joannę, ewentualnie wellaton joanną robiłam swoje włosy chyba na wszystkie możliwe kolory i były to i farby i szampony koloryzujące do 24 i 4-8 myć i myślę że z takim doświadczeniem wiem co mówię z wellatonem też miałam do czynienia, z obu firm byłam ogólnie zadowolona, uzyskałam taki efekt jakiego się spodziewałam i super się trzymią na głowie ale oczywiście zrobisz jak będziesz uważać, nie chcę się czasem narzucać... przepraszam jeśli to tak zabrzmiało ja bym Ci poleciała orzechowy brąz lub wcześniej wspomniany czekoladowy ten drugi na pewno wyjdzie ciemno, jednak daje bardzo ciekawy efekt w słońcu orzech jest delikatniejszy
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując