Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-23, 20:55   #2993
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, też tak słyszałam
Głównie sie nastawialam na ten zestaw u Dobrej Rady albo pojedynczo skompletować.
No i tez jestem swiadoma tego że żele moga byc kiepskie ale zostanie mi cała reszta tych wszystkich pierdół, no ale moge sie mylić. Dlatego pytam
Ogólnie chciałabym sie zmieścić tak w 300 zł na początek bo jednak bede sie dopiero uczyć.
Takie rzeczy jak cążki, patyczki czy oliwke do skórek to mam, ale reszty brak
Wiecie ja tylko w teorii wiem co jest potrzebne a na pewno ktoś kto sie tym dluzej zajmuje wie co można sobie odpuscic, czego nie brać itd. Dlatego pytam

Nove - jaapee też na allegro sprzedają Tak samo allepaznokcie - o tej firmie słyszałam bo dziewczyny ode mnie maja pare rzeczy od nich i są zadowolone, ale z tego co widze jeśli chodzi o żele to nie bardzo...
Ale nad tymi z Sunny Nails sie tez zastanawiałam.
Wiec moze wlasnie te od Dobrej Rady albo Jaapee?
Yhmy,ale popatrz,że te żele mają pojemność 5 albo maxymalnie 15 ml, na długo Ci to nie starczy
teraz tak z głowy nie pamiętam,ale na pewno będziesz potrzebowała żeli, pilników, bloków polerujących, tipsów, primera, lampy, gilotyny, kleju do tipsów,pędzelka,clenaera no i czegoś do ściągania tipsów acetonu albo innego płynu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora