Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-08, 12:42   #521
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ja bym c-l nie podejrzewała o podróbki skin79 - to naprawdę uznany sklep, chyba jeden z bardziej rozpoznawanych, żadna pokątna sprzedaż. Ale mogę się mylić, rzecz jasna, w sumie kupuję bebikowe rzeczy dopiero od pół roku.
Btw. jak Twoje wrażenia z jajka TonyMoly, tego złotego? Bo widziałam, że też zakupiłaś. Sama mam od dłuższego czasu, ale wydaje mi się trochę za tępy i dodaje wagi do makijażu - chyba się rozczarowałam ;/

A w ogóle to też czekam na swoją paczkę bardzo bardzo, bo mi się chce testować nowe paćki - ale już zamyślam poszukać kolejnych powodów, żeby znów kliknąć cos do koszyka. Jakie to jest masakryczne uzależnienie
właśnie cosmetic.love wydaje mi się bardzo pewny, tym bardziej, że ma także sklep internetowy, bardziej chodziło mi o wiarygodność cosmeticmarket2012
wiesz co, używałam tego na razie tylko raz, bardzo ładnie pachnie, w ogóle nie czułam, że mam coś więcej na twarzy, ale jakoś specjalnie mi nie wygładził twarzy... ale myślę, że muszę go użyć jeszcze kilka razy żeby móc wydać jakąś sensowną opinię
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora