Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 10:25   #1100
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no i moje pytanie odnosnie alko - mówi sie że alko obciaża itd itd no i nie powinno sie mieszkac z izo żeby wątroby nie dobijać. Ale jaka ilość jest juz obciążeniem? ja zawsze wieczorem wypijałam lampke wina to mój taki już obyczaj - kłade małą spać, nalewam lapmke wina i sobie saczę przez wieczór. Nie umiem z tego zrezygnowac hahaha (brzmi jak gadanie alkoholiczki hihih) - czy jeśli mam wynikiok to moge sobie ten jeden kielonek pić? przy założeniu że wziełam leki rano??? tak sie ostatnio zastanwiałam.....
Ja brałam tetralysal jak wypadł sylwester, piłam malutko (jeden kieliszek wódki sączyłam do północy, w sumie tylko usta moczyłam) o północy był szampan i potem 2 h spędziłam między kiblem a wyjściem z hotelu tak mi było niedobrze, myślę że jakaś reakcja zaszła. Może z izo jest podobnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora