Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stare rozstepy a ciąża.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-29, 00:25   #15
Karola9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Stare rozstepy a ciąża.

Odnośnie starych i nowych rozstępów. Ja mam tendencje genetyczną do rozstępów już w czasie dojrzewania dostałam na udach. Mama i siostra w ciąży dostały rozstępów. Wydawało się, że mnie to samo czeka w ciąży. Właściwie się na to nastawiłam. Kupiłam sobie mustele już w 3 miesiącu ciąży, smarowałam zawsze rano i wieczorem brzuch, dodatkowo czasem oliwką żeby natłuścić w południe. Po ciąży też około miesiąca używałam, i efekt żadnych nowych rozstępów. Wiec widać można tego uniknąć pomimo wrodzonej skłonności i genów. Ważną rolę odgrywa waga, ważne żeby nie przytyć więcej niż 15 kg( ja dokładnie tyle przytyłam). Zdrowo się odżywiać ( nie nastawiać się na ilość, tylko na jakość) ewentualne niedobory witamin uzupełniać witaminami dla kobiet ciężarnych. Nic nam nie da jak będziemy się objadać w ciąży. Znam dziewczyny które w ciąży przytyły 20-30 kg, a pomimo tego miały anemie, i małe dzieci urodziły. Należy się kontrolować, a nie pozwalać sobie na wszystko tylko dlatego, że jest się w ciąży. Wiem, że większość dziewczyn o tym pamięta, ale niektórym warto przypomnieć. Poza tym polecam krem mustela, drogi ale dobry, i sprawdzony
a odnośnie karmienia piersią, ja karmie, dziecko ma już 4 miesiące, a po mnie nie widać, że była w ogóle w ciąży. Mój gin powiedział po 6 tygodniach po porodzie, że to dzięki karmieniu piersią organizm tak szybko mi się zregenerował

Edytowane przez Karola9999
Czas edycji: 2013-06-29 o 00:29
Karola9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując