Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 06:40   #254
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To fakt, dużo tego
Jakieś szaleństwo wczoraj było podczytywałam Was z telefonu, ale okropnie się na nim pisze, bo jest malutki chyba sobie zamówię jakiś większy, żeby być zawsze na bieżąco

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przynajmniej szczera była

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------



odpisałam Buahhot dokładnie to samo zanim przeczytałam Twój post ohhhh ahhhh ależ my mamy podobne - genialne umysły

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



nie będzie powiększonego zarobku

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

a tak ogólnie to witam się w czwartek klikamy dziś coś?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

w D w próbkach Duo Alterny + 10 ml szamponu John Masters, Niespodzianka Sisley, 5 ml kremu Santa Verde Aloe i 5 ml kremu Biotherm
Fajne próbaski, ale jakoś odechciało mi się kupować w D.

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja mam chęć coś dziś nabyć.
Najgorzej, że chciałabym jakiś nowy zapach, ale nic ponad to co już kiedyś miałam mi się nie podoba. I tęsknię za Midnight Poison, ale nie aż tak aby 700 za niego zapłacić. :-(
Ja mam z 10 flaszek na liście do kupienia połowa to Diory, wiec ceny kosmiczne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora