Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-10, 17:43   #1758
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a już myślałam, ze to ja coś pokręciłam. A ten diroseal ci służy, warto się zaopatrzyć?
Warto, ale te kremy które Ci wcześniej proponowałam też są bardzo porządne, a sporo tańsze, więc może warto zacząć od wersji bardziej ekonomicznej. No chyba że będziesz robić jak ja, tzn Diroseal nakładać punktowo na popękane naczynka a nie na całą buzię. Słyszałam że świetny jest też koncentrat Farmony na naczynka, jest w KWC, kosztuje coś kilkanaście złotych a ponoć świetnie działa. Ja go jeszcze nie próbowałam ale zamierzam.

andzik, mnie się podoba Termalki nie znam, może jednak lepiej wybrać coś z apteki, te wody nie są drogie. Popołudnie w całości bym wywaliła, skup się na pielęgnacji rano i wieczór, w ciągu dnia możesz używać dobrej termalki. Jaki masz krem nawilżający?
tutaj masz analizę podkładu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...tt#post4201018
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując