Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 09:20   #1111
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Znowu tak pisze i mi sie dostanie OPR o mama mowiła ze ja wyglad aniołka miałam ale duszyczka rogata Ciekawe Magda jak bys zareagowała na ten SVR(kremik),bo tego co mi podałaś na bio nie moglam znaleść i nie zamowilam jak weszlam w kremy to tam chyba tylko 1 byl? a wiesz jak z tym moim szukaniem hi hi..Zamowilam probke svr jako gratiss z apteki do kosmetykow..ciekawe czy przyślą testowałas go na swoim licu?Nusia Ty wiesz ze po pigm..bedziemy suche..sebum zanika trzeba sie nakierunkowywac na nawilżacze
Bo to w serach było nie w kremikach......na svr chyba dobrze miałam probke i nic sie nie działo ale mnie nigdy nic nie zpychało i drażniło teraz gorzej bo jednak pigmaron troche zmasakrował i susz jest ale sie nawilzam nawilżam....
Ja bym ga wam jednak miejscowo radziła np całe czółko (tu nie sprwa skóra najgrubsza i nic sie złego nie działo) ale jak dawałam na cała buzię bo piegi tez chciałam usunąć a najwięcej mam na samej gorze kosci policzkowych pod oczodołem o tu podrażnienie było maksymalne i naczynka wylazły - więc dałam sobie spokój i robiłam wąsa i czółko. Ciekawa jestem jak ten Iklen co Buczka będzie stosować wypadnie do cosmelna......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora