Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-16, 13:24   #251
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
hej ja chodzę na zabieg nawilżający do Kadusa. Kosztuje 20 zł (ostatnio płaciłam 30, bo obcinałam jeszcze końcówki) i wygląda następująco: najpierw fryzjerka myje włosy, nakłada jakieś olejki (niestety nie wiem dokładnie co to jest), potem czepek i pod suszarę na pół godziny a ja siedzę sobie z gazetką, podczas gdy łuski pod wpływem ciepła otwierają się i wchłaniają te całe olejki. Następnie jest to spłukiwane i nakładane na 15 minut coś innego (ale już bez suszary) - potem spłukiwanie i suszenie.
Za pierwszym razem ten zabieg jakoś chyba miał większe efekty, ale i tak na to chodzę, bo na mnie to działa relaksująco także polecam, za takie pieniążki warto. Ponoć efekt nawilżania utrzymuje się do 6 tygodni, u mnie po 3-4 już raczej był koniec, ale i tak zawsze jak jestem w Polsce (co kilka miesięcy) przejdę się do mojej ulubionej fryzjerki

i nawzajem - eloania, gdzie robiłaś nawilżanie algami, za ile i jak wyglądało?
Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
u mnie zabieg nawilzajacy wygladal bardzo podobnie jak u Ciebie, tez najpierw fryzjerka polozyla mi na jakies 20min na wlosy jakis olejek i siedzialam z nim pod suszarka, pozniej zmyla, i na nastepne 20min polozyla maske z alg. ale u mnie to drogie bylo dosc, bo za taki zabieg 60zl... jakby kosztowal z 30 tak jak u Ciebie to tez bym chetnie czesciej chodzila, moze znajde cos tanszego.
ale efekt tez mi sie podoba bo widac ze naprawde sporo mi to nawilzylo wloski i nie mam takich zniszczonych jak wczesniej, robilam jakies 3tygodnie temu i dalej jest oki. moze za jakis czas odnowie, albo poszukam podobnych zabiegow w innych salonach.
o dziewczyny przydały mi się te informacje na pewno skorzystam z tego zabiegu
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując