Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-28, 22:55   #265
witaminka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Hej dziewczyny mam do Was prośbę- chciałabym abyście doradziły mi co mam zrobić. Mam falowane (jak nie rozczesze to są nawet trochę pokręcone ), dosyć długie włosy (prawie za łopatki) ale puszące się i zniszczone od prostownicy, od pół roku są one równo obcięte, już nie cieniowane. Miesiąc temu podcięłam odrobinę swoje włosy ( dosłownie odrobinę bo zaledwie 2 cm), przestałam je prostować i zaczęłam używać regenerujących masek. W zeszłym tygodniu wybrałam się do dwóch sprawdzonych fryzjerów aby mi doradzili co mam zrobić z włosami żeby jakoś wyglądały. Chodziło mi głownie o to, żeby mniej się puszyły i lepiej się układały, żebym nie musiała ich tak często prostować. Najlepiej byłoby gdyby były jak najbardziej proste ale mogą też być takie pofalowane byleby się już nie puszyły (Zanim zaczęłam prostować włosy też się puszyły więc puszenie się włosów to nie tylko skutek nałogowego prostowania). No i wybrałam się do dwóch sprawdzonych fryzjerów i
pierwszy z nich doradził mi podciąć końcówki i wycieniować włosy bo wtedy będą się lepiej układać,
drugi natomiast doradził mi abym podcięła końcówki ale już nie cieniowała włosów tylko równo równo je obcięła i jeszcze trochę zapuściła aby były cięższe. i teraz nie wiem co mam zrobić... dlatego proszę Was o radę. Może macie jakieś doświadczenia. Który fryzjer ma racje?
witaminka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując