Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Norwegia po raz drugi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-11, 12:38   #36
expat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: Norwegia po raz drugi

Cytat:
Napisane przez Bling Pokaż wiadomość
Milo widziec ze jest wiecej wizazanek w Norwegii ,szkoda tylko ze nie udzielalyscie sie na istniejacym juz watku.
hej, w sumie to musze przeprosic, bo to moja wina... troche z niewiedzy i ignorancji forumowego kodu. widzialam ze poprzedni watek byl jakos sprzed kilku lat i mnie natchnelo na odswiezenie. sorki!

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Smoke Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę zdublować posta, bo na tamtym wątku mało mi napisały

A więc:


Być może wybieramy sie do Norwegii w przyszłym miesiącu, dla mnie to pierwszy raz. Gdzie warto się wybrać, jakie miejsca zwiedzić? Ja myślałam o Jotunheimen, mój TŻ o Trollstigen. Czy warto tam jechać? Może są jakieś inne miejsca? Które fjordy najbardziej warte obejrzenia?
Myślimy o w miarę taniej wycieczce autem, z namiotem i przysłowiowym własnym żarciem w konserwach. Bierzemy pod uwage mozliwość wędrówek z plecakiem (niezbyt męczących ze względu na ciąże) Ewentualnie możemy spać w jakichś schroniskach turystycznych w miarę mozliwości. Planujemy wypad na ok tydzień, nie mam pojecia ile zdąży się zobaczyć w tym czasie.
Wjeżdżamy autem ze Szwecji, prawdopodobnie na wysokości Lillehammer.


(dlaczego są dwa wątki o Norwegii?)
za dublowanie watku przepraszam j.w.

Co do wycieczki, sama mysle o objazdowce samochodem gdzies w wakacje. na razie natchnienie czerpalam z tej strony:
http://www.norwaynutshell.com/en/exp...in-a-nutshell/ - jest tam kilka propozycji na (komercyjne) wycieczki, al emozna od nich pozgapiac Mi sie podoba ta co zachacza o Voss i Bergen.

Jak na razie duzo jezdzimy w gory w okolicach Telemarku, wystarczy kawalek wyjechac w gory a widoki juz zapieraja dech w piersiach.
expat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując