Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 12:24   #4000
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Michigens, to że rozmyłeś oczy to akurat mogę zrozumieć, natomiast ta kombinacja z samymi brwiami jest dla mnie nie do końca zrozumiała.... wygląda to tak jakby ktoś na jeden rysunek naniósł drugi, w dodatku dość mocno się różniący. Błagam miej litość dla poczucia estetyzmu tych, którzy mają to oglądać. Wstaw normalne zdjęcie brwi, zawsze możesz wykadrować tak, że oczu widać nie będzie, ale niechże te brwi wyglądają prawdziwie. Tak naprawdę to Ty masz być zadowolony ze swoich brwi a nie inni, więc po co ta kombinacja???? Nie róbmy z Wizażu forum dla fantomów, trzymajmy może jednak poziom.
Sorry za ostrą reakcję, ale nie znoszę takich kombinacji, wszelkie próby manipulacji powodują, że mam dreszcze :/

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
W teorii to wiem, praktyka mnie trochę przeraża..Dokładnie to samo powiedziano mi w farmie Urody i innych gabinetach. To nie kwestia, że nie wierzę, tylko lęk. Ale już zapisałam się. Zabieg mam w przyszłym tygodniu. Zobaczymy...
Delvera odpuść ze strachem, to najgorszy doradca i w dodatku boli bardziej, niż sam zabieg
muscat jest offline Zgłoś do moderatora