Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-29, 12:15   #4230
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę coś zrobić z nogami, bo gorąco, a nie ma mowy żebym je teraz pokazała.
Sephora za daleko, zaraz pójdę do drogerii na przeciwko domu i najwyżej kupię losowo, ale przy okazji zobaczę tą piankę. Tylko też nie wiadomo, czym się sugerować, bo często najjaśniejsze odcienie wypadają pomarańczowo. Taki jest zamysł na opaleniznę dla bladych


Ja tez nie znosze swoich nog. O ile rece mam bardzo zolte i da bladosc w oczy nie bije w ogole to na nogach zoltego pigmentu mam najmniej i bardzo to widac. Najgorzej jest przy mocnym sloncu. Nogi po prostu sa biale. Moje wypadaja na poziomie NC05 .

Mam tak jasna skore, ze samoopalacze wypadaja pomaranczowo i zawsze tworza zacieki. Podziwiam jednak, ze chcesz smarowac tylko nogi. Ja bym sie nie odwazyla chodzic w roznych odcieniach .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miss, a czemu? Ja biała i nie mam żadnych oporów Nie uwazam, ze nieopalone ciało, to jakiś dziwak w porównaniu do opalonych - przeciwnie No, ale ja to ja, zawsze mam poglądy wywrotowe
Ty chyba nigdy bladej osoby nie widzialas . Ja po dwoch tygodniach w cieplych krajach dalej jestem jasniejsza od Ciebie. Miss ma chyba ten sam problem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora