Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-27, 12:06   #1060
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ktos pytal o serum z D., ktorego uzywam (nie moge znalezc posta, zeby zacytowac). Serum to Norel z retinolem i witamina C.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Szczerze powiem, ze dziwia mnie zarzuty odnosnie bialego czy czarnego Glamglowa, ze nie dzialaja. Ja rozumiem, ze kazda skora jest inna bla bla bla, ale przy tych dwoch sklad jest dosc mocny i nie ma opcji, moim zdaniem, zeby zadnego efektu nie daly jesli wie sie jak stosowac. Warto tez miec adekwatne do rzeczywistosci oczekiwania, bo czytajac recenzje na KWC ludzie czekaja na gwiazdke z nieba.

Czarna doskonale zdziera naskorek (to maska-peeling enzymatyczny). Robi swoje bardzo dobrze. Nie jej zadaniem jest zmniejszenie porow czy pozbycie sie pryszczy. Biala ma w sobie kwasy; dziala dobrze po czarnej. Zweza pory - tylko i az. Jak ktos jest zapryszczony to cudu nie ma co oczekiwac. Tak samo jak ktos ma sucha skore - w czym niby ma pomoc?

Sama mam wszystkie maski oprocz zielonej. Najmniej przepadam za fioletowa (jestem jeszcze relatywnie mloda a efekt u mnie zerowy - w sumie nie wiem, co ja myslalam kupujac maske z zamiarem napiecia skory i "wyliftingowania"; wiadomo bylo, ze nie zadziala). Niebieska dla mnie za slaba. Reszta okej, ale najlepiej dzialaja w komplecie. Jak czarna komus za malo twarz wyzera to polecam dyniowa Petera Thomasa Rotha.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Sama zmienilam ostatnio calkowicie pielegnacje. Z sephorowych zostawilam tylko jeden krem. Pozbylam sie kilkunastu kremow zalegajacych w szufladach; zakupilam baterie nowych specyfikow i moja skora nigdy nie wygladala lepiej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora